Paras Panasonic lämmittämiseen?

Mika73

Aktiivinen jäsen
Panasonic Power heat multi mainoksia on viimeaikoina näkynyt Facebookissa itsellä jatkuvasti, niin tästä tuli mieleen mikä on tällähetkellä paras Panasonic lämmittämiseen talvella?

Toimiiko tämä malli myös yhden sisäyksikön kanssa?


Nykyisellä Panasonic CS-VE9NKE mallilla on ikää reilu 10v, myydäänkö tälläisiä Heat Charge lämpöakku malleja edelleen tai onko tilalle tullut jotain muuta?
 

janti

Moderaattori
Ylläpidon jäsen
Nykyisellä Panasonic CS-VE9NKE mallilla on ikää reilu 10v, myydäänkö tälläisiä Heat Charge lämpöakku malleja edelleen tai onko tilalle tullut jotain muuta?
2021 kyselit samaa ja sama VZ-malli on edeleenkin myynnissä, sille ei ole tullut korvaavaa mallia. Uusi Toshiba Daiseikai 10 taitaa päästä lähimmäksi monimutkaisuudessan... ;)
 

Mika73

Aktiivinen jäsen
  • Keskustelun aloittaja
  • #3
Hyvin toimii tuo nykyinen Panasonic edelleen. Täytyy koputtaa puuta. Heräsi vain mielenkiinto onko tapahtunut laitteissa jotain mullistavaa, kun noita mainoksia tulee. Edellinen Panasonic kesti 7v ennenkun se kompura meni.

Täytyy kesällä ihmetellä ettei se poistoputki ole tukossa, kun viime kesänä ei parina hellepäivänä kun kokeili viilentää tullut vettä.

Lähinnä tuolla on vain lämmitellyt.
 
Back
Ylös Bottom