Käytät vanhentunutta selainta. Selaimesi ei mahdollisesti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
Mikä olisi halvin ratkaisu noin 50 neliöisen kerrostalo asunnon viilentämiseen kesällä. Eli vain jäähdytys käyttöön.
Isännöitsijä antoi yllättäen luvan siihen. Riittääköhän muuten sulakkeet?
Onko kokemuksia?
Sanyolla huomattavasti halvempia noi ei nordicit. olisiko sellainen järkevä ratkaisu
Vaikka isännöitsijä luvan antoikin kannattaa kerrostaloon hankkia hyvin hiljainen pumppu ja asentaa se niin ettei ääni kulje rakenteissa naapurille.
Joka ei välttämättä ole halvin ratkaisu. Nordic-ihmeellisyyksistä ei toki kannata maksaa. Sensijaan kannattaa perehtyä vehkeen kennon automaattisiin kuivausominaisuuksiin ja suodatus/puhdistusmahdollisuuksiin. Pelkässä jäähdytyskäytössä vehje on käydessään kostea ja voi alkaa elättää haisevia leviä ja homeita.
Tämä sivusto käyttää evästeitä sisällön personoimiseksi, käyttökokemuksesi räätälöimiseksi sekä pitämään sinut kirjautuneena sisään mikäli rekisteröidyt.
Jatkamalla tämän sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön.