Seuraa alla olevaa videota nähdäksesi, miten asennat sivustomme verkkosovelluksena aloitusnäytöllesi.
Huom.: This feature may not be available in some browsers.
Olet ollut Jämään tyytyväinen?
Minulle piti tulla kauppiaan tekemään tarjous 8kw mallista, mutta eipä ole tullut. Tässä miettinyt, että pitääkö lähteä setelinipun kanssa anelemaan uutta yritystä![]()

Otat kaivon erikseen, putkarin tuntitöinä tekemään hommia ja vaikka allekirjoittaneen kautta halvan Niben F1255 pumpunOlet ollut Jämään tyytyväinen?
Minulle piti tulla kauppiaan tekemään tarjous 8kw mallista, mutta eipä ole tullut. Tässä miettinyt, että pitääkö lähteä setelinipun kanssa anelemaan uutta yritystä![]()
Näemmä tarvii kaivon lupa-anomukseen vaikka millaista lappusta. Esim .Naapurin kuuleminen vaikkei naapureita näköetäisyydellä ol
äällä raja on 7m ja jos sen lähemmäs poraa niin silloin pitää olla naapurin kirjallinen suostumus. Naapurinkuuleminen pitää jokatapauksessa tehdä.
Täällä raja on 7m ja jos sen lähemmäs poraa niin silloin pitää olla naapurin kirjallinen suostumus. Naapurinkuuleminen pitää jokatapauksessa tehdä.![]()

On sulla niin pitkä seuranta jo takana että siitä selvän saa missä mennäänValitettavasti joudun sanomaan haikeat hyvästi ainakin tälle omalle viestiketjulleni

Komppaisin tuota auton kulutuksen mittausta. Voisi osoittautua kiinnostavaksi tiedoksi, mitä se ajaminen maksaa. Vanhat mittarit eivät paljon maksa ja näkyvät mittaavan perin tarkasti.
Lämmittääkö näillä keleillä akkuakin ennen kuin aloittaa latauksen?Pistorasiamittarin mielestä lataukseen menee aika paljon enemmän kWh kuin auton akkuun....
Lämmittääkö näillä keleillä akkuakin ennen kuin aloittaa latauksen?
Sisätilat?
No tiedustele savonmualta, tiedän että sieltä löytyy mittareita vaikka muille jakaa...tiedä vaikka kohta onnistuis sähkönkin jakelu noiden kautta...Voe mahoton paekka, tämä ryhmällä tuotettu paine saa melkein jopa harkitsemaan tuota erillistä kWh-mittaria sähkökaappiin.![]()